Shiro – Licorice 4mg
Nyt uutuus meillä! Shiro Licorice 4mg nikotiinipussi. Shiro tuoteperhe sai siis uuden jäsenen.
Shiro Licorice on valmistajan mukaan lakritsainen nikotiinipussi! Sopiva Suomalaiseen makuun. Tuote on huippulaadukas ja kosteustasapaino on täydellinen. Pussi ei ole kuiva mutta ei myöskään valuta. Pitkäkestoinen käytettävyys per annos.
Tuotetiedot:
Luonnolliset kuidut (E460), vesi, luontaiset aromit, kosteuden tasapainottaja (E422), suola, nikotiini, happamuuden säätöaineet (E500), säilöntäaine (E202), luonnollinen sakeuttamisaine (E412).
Shiro Licorice 4mg testissä:
Tuote tuoksuu lakritsilta, Maku on suhteellisen mieto ja hivenen makea mutta ei ollenkaan suolainen. Nikotiinipussit ovat sopivasti kosteita ja tehty miellyttävästä pehmeästä materiaalista. Hyvä huulituntuma. Yksi annospussi kestää käytössä noin 30-40 minuuttia, luovuttaen vielä nikotiinia ja makua.
- Ei värjää hampaita
- EI liian makea
- Ruotsalaista laatua
- Miellyttävän tuntuinen materiaali
Muut Shiron maut ovat:
Nikotiinipussit soveltuvat hyvin itsehoitolääkkeeksi tupakasta tai nuuskasta irti pyrkiville. Voit tilata kerralla Tullin ohjeistuksen mukaan 3 kuukauden käyttöä vastaavan määrän. Se on noin 108 kpl purkkia.
Nikotiinikorvauslääkkeet kuten nikotiininuuska tulevat reilusti halvemmaksi kuin tupakan polttaminen. Päiväkäytön hinta voi olla alle puolet tupakka-askista.
Pussit.com on markkinoiden johtava nikotiinipusseja myyvä nettikauppa. Meiltä saat tuotteet nopeasti netistä toimitettuna kotiovellesi!
Täysin laillisesti Suomeen. Yli 100€ tilauksiin tarjoamme ilmaisen toimituksen.
14 arviota tuotteelle Shiro – Licorice 4mg
Lisää arvio
Saatat myös pitää...
Valo Sweden Nikotiinipussit
Sämi –
Todella hyvänmakuinen. Monesti näitä lakritsin tai salmiakin makuja ei oikein osata ulkomailla tehdä kunnolla, mutta tämä maistuu oikeasti hyvältä.
Jappe –
Juu tämä on kyllä paras salmiakkinikotiininuuska.
Roope Helenius –
Todella yllättävän tiukka salmiakin maku. Yleensä vain suomalaiset osaa tehdä tän makuista salmiakkia.
Anssi –
Taattua Shiro laatua!???????? Aina löytyy varastosta tätä
Jori Falkstedt (varmistettu kirjoittaja) –
Ehdottomasti yksi top 3 nuuskistani.
Petteri –
Lakritsi makuna toimii!
kimmo simola (varmistettu kirjoittaja) –
Hyvä salmiakkinikotiini
MiikkaP (varmistettu kirjoittaja) –
Jos olet lakritsin ystävä. Suosittelen. Kuuluu yksiin lemppareista.
Kilpinen84 (varmistettu kirjoittaja) –
ei ole mistään salmiakki tai lakrinsan makua ja ei jatkoon pettymys itsellä kyllä on tämä 🙁
Noora Nyberg (varmistettu kirjoittaja) –
Ihanan salmiakkinen ja ei maistu anikselle vaan salmiakklle. Maku kuitenkin haihtuu hieman liian nopeasti.
K.H –
Todella positiivinen yllätys! Juuri sopiva maku ja se säilyy pitkään.
sonjzus –
Hyvä lakritsan maku ja tuntuma
Mässy (varmistettu kirjoittaja) –
Todella hyvän makuinen tuote ja pussit ovat hyvän kokoisia eikä liian märkiä. Vähän saisi imeytyä nikotiini nopeammin.
tseimoyyh (varmistettu kirjoittaja) –
Todella hyvänmakuinen ulkomaiseksi lakritsiksi. Monesti ei näin hyvää lakua oo tullu nuuskissa/nikotiinipusseissa vastaan!